JAK KUPIĆ?

1. Ustal swój budżet. Zdecyduj, ile możesz wydać i upewnij się, że poduszkowiec jest faktycznie maszyną, którą chcesz nabyć. Zdecyduj jak dużego poduszkowca potrzebujesz, mając na uwadze fakt, iż większy poduszkowiec potrzebuje bardziej otwartych przestrzeni, ze względu na swoją bezwładność. Upewnij się, że produkt, który masz zamiar nabyć będzie spełniał wszelkie twoje wymagania, zarówno przy użytku prywatnym, jak i komercyjnym

2. Porównaj poszczególne modele oraz ich dane techniczne, a także ich ceny. Zdecyduj się, czy zależy ci bardziej na niższej cenie, czy też na lepszych osiągach i wyposażeniu dodatkowym.

3. Zdecyduj się, czy będziesz chciał sam odebrać swój pojazd, dojeżdżając do nas, czy też będziesz chciał, abyśmy wysłali maszynę do ciebie, a także ewentualnie sprawdź koszt dostawy. Podjęcie tej decyzji w sposób racjonalny pozwoli ci na zakup poduszkowca bez dodatkowych utrudnień. Wybierz również formę płatności – leasing albo płatność gotówką

4. Przy zakupie poduszkowca upewnij się, że będziesz w stanie nie tylko opłacić wszelkie opłaty wskazane przez sprzedawcę, ale również ewentualne podatki, cła i inne opłaty (w zależności od twojej lokalizacji i miejsca, w którym dochodzić będzie do transakcji)

5. Upewnij się, że będziesz dysponował czasem by przejść odpowiednie szkolenie. Ustal warunki transportu do miejsca, w którym poduszkowiec ma być przechowywany, a potem pozostanie ci już tylko czysta radość z loty ponad chwastami i innymi przeszkodami, które uniemożliwiają tradycyjnym łodziom korzystanie z części dróg wodnych !

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.