PODUSZKOWIEC WYŚCIGOWY

 

EUROHOVER produkuje ekskluzywne sportowe super-poduszkowce przeznaczone dla wybranych entuzjastów sportów ekstremalnych. Wykorzystanie ultra-nowoczesnych materiałów połączone z najwyższą jakością wykończenia i sprawności technicznej, stawia poduszkowce EUROHOVER w czołówce najlepszych produktów na świecie. Zaprojektowane w sposób bezkompromisowy z najnowocześniejszych materiałów,  osiągają maksymalne prędkości, a jednocześnie są najlżejszymi produkowanymi obecnie poduszkowcami. Zarówno kadłub, jak główne elementy konstrukcji poduszkowców wyścigowych EUROHOVER wykonane są z ultra-lekkich materiałów, takich jak włókno węglowe i kevlar. Prawdziwie wyścigowe zawieszenie sprawia, że pilot zachowuje pełną kontrolę nad każdym ruchem maszyny, nawet w najtrudniejszych warunkach. Stale rozwijamy technologie zwiększające wydajność, bezpieczeństwo i atrakcyjność naszych produktów.

Dane techniczne tych pojazdów są dość ogólne, gdyż wszystko jest kwestią preferencji klienta i zależy od tego, jak szybko klient chce się poruszać oraz od tego, ile jest w stanie wydać na poduszkowiec. Produkowaliśmy już maszyny przeznaczone na Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata, jesteśmy również w stanie wyprodukować poduszkowce zdolne do startowania w zawodach klas F50, FS, F2, F1 oraz ER. Znamy wymogi techniczne zwązane z dopuszczeniem poduszkowca do zawodów międzynarodowych.

Pojazdy te nie należą do tanich w zakupie, ani w utrzymaniu. Należy jednak pamiętać, iż Ferrari i KOENIGSEGG też nie należą do produktów tanich i ekonomicznych

 

Jeżeli rozważasz poważnie zakup takiej maszyny, skontaktuj się z nami, a z pewnością przedyskutujemy warunki zakupu oraz dobierzemy odpowiednią maszynę do twoich potrzeb i możliwości.

poduszkowiec rajdowy

poduszkowce wyścigowe.