TECHNOLOGIA I WZORNICTWO

Konstrukcja Kadłuba: Kadłub wykonany jest z mocnego i lekkiego włókna szklanego, wzmocnionego dodatkowo kevlarem, włóknem węglowym oraz vectranem. Stosujemy również technologię próżniową dla osiągnięcia większej wytrzymałości i wyższej jakości. Konstrukcja poduszkowców EUROHOVER zapewnia wyjątkową łatwość sterowania, a także bardzo dobrą widoczność. Aeorodynamiczny kształt poduszkowców EUROHOVER umożliwia im gwałtowne przyspieszanie, a także sprawia, iż poruszają się z łatwością i gracją. Przewóz lekkiego bagażu możliwy jest dzięki pokaźnej oraz łatwo dostępnej komorze bagażowej umieszczonej pod zbliżonym do motocyklowego siedzeniem pilota. Components and fittings are used exclusively throughout the craft.

Elastyczny fartuch:  Fartuch wykonany jest z segmentów, przy czym każdy segment jest osobno nadmuchiwany w celu ograniczenia tarcia i swobodnego pokonywania nierównych i urozmaiconych powierzchni. Zastosowanie takiego rozwiązania niesie za sobą wiele udogodnień. Przykładowo, przy dużych prędkościach, zapewnia zwiększoną stabilność.

Silnik i wiatrak: Poduszkowce EUROHOVER produkowane są przez niezawodne, kompaktowe i lekkie silniki produkowane w Austrii, które generują wysoki moment obrotowy w niskim zakresie obrotów silnika (rozwiązanie optymalne dla wydłużenia żywotności silnika i zapewniające niesamowite przyspieszenie). Zarówno silnik, wydech, jak i wiatraki nośne zamontowane są za siedzeniem pasażera, dzięki czemu mogą w zamknięciu pracować cicho i efektywnie. Modele komercyjne wyposażone są z kolei w większe, ale jeszcze bardziej ekonomiczne, silniki Diesla

Wydajność: Poduszkowce EUROHOVER to pojazdy w pełni ziemnowodne, dzięki czemu sprawują się równie dobrze na wodzie, bagnie, śniegu, lodzie, suchym lodzie, a także swobodnie mogą przemieszczać się między tymi rodzajami podłoża. Nawet przy dużej szybkości, poduszkowce EUROHOVER nie mącą wody i nie powodują wstrząsów, które mogły by naruszyć brzegi lub dno rzeki, są też jedynymi pojazdami, które mogą swobodnie poruszać się po wrażliwych ekologicznie obszarach, takich jak parki krajobrazowe, czy też parki przyrody, bez zakłócania funkcjonowania ekosystemu. Poduszkowce EUROHOVER są bezpieczniejsze niż łodzie motorowe, ponieważ nie posiadają żadnej formy napędu zanurzonego pod powierzchnią wody, dzięki czemu nie stwarzają zagrożenia dla pływaków, wodnej fauny i flory, a także nie powodują zaplątania lin. Dzięki manetkom gazu umieszczonym w kierownicy oraz aerodynamicznym sterom pilot posiada pełną i natychmiastową kontrolę nad lotem poduszkowca. Pełen bak paliwa pozwala na ponad cztery godziny lotu. Poduszkowce komercyjne wyposażane są w większe baki, zapewniające dłuższy zasięg lotu.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości, do produkcji wybieramy jedynie podzespoły i materiały produkowane przez uznanych producentów. Gwarantuje to, że przy produkcji i projektowaniu komponentów do naszych poduszkowców, stosowane są najwyższe standardy jakości oraz najnowocześniejsze techniki produkcji.

 

Od ponad dziesięciu lat EUROHOVER Sp. z o.o. słynie z produkcji poduszkowców z wykorzystaniem innowacyjnej technologii oraz artystycznego zacięcia przy projektowaniu tych niezwykłych maszyn. Często kopiowane, lecz w praktyce unikatowe i nie do podrobienia, nasz poduszkowce są efektem połączenia nowoczesnych technologii, ręcznej produkcji oraz bezgranicznego oddania poszukiwaniu materiałów najwyższej jakości.

Jako najbardziej doświadczeni producenci poduszkowców na świecie, inżynierowie, projektanci i wykonawcy EUROHOVER od lat dostarczają swoim klientom sprawdzone maszyny, które gwarantują swoim posiadaczom dumę z posiadania niesamowicie zwrotnej, wytrzymałej, niepowtarzalnej, ale przede wszystkim bezpiecznej maszyny wielozadaniowej, jaką jest nowoczesny poduszkowiec.

technology-carbon
technology_kevlar
technology1
technology2

.